Hoera, Activ Vastgoed B.V. viert haar 5 jarig jubileum

De combinatie tussen Vastgoed en Bouwmanagement, slechts 5 jaar geleden opgezet met het enthousiasme en de deskundigheid van Bas en Eugene, blijkt een gouden combinatie te zijn. Door de houding en professionaliteit waarmee Activ werkt, groeit het aantal opdrachtgevers en vervolgprojecten jaar na jaar.

Wij hechten hierbij enorm veel waarde aan de tevredenheid en het ontzorgen van onze opdrachtgevers, maar ook aan de onderlinge sfeer en vertrouwen binnen ons team, dat overigens per 1 april a.s. wederom wordt versterkt om de kwaliteit van onze dienstverlening hoog te houden en zelfs verder te verhogen.

Het mag duidelijk zijn; we zijn trots op onze organisatie en ons team, en danken al onze opdrachtgevers hartelijk die dit eerste jubileum mogelijk hebben gemaakt!

Jubileum Activ 2012-2017